Demszky új gyakorlatot honosítana meg a BKV-nál
Mint mondta, egy teljesen úgy gyakorlatot szeretne kialakítani a cég irányításában és ellenőrzésében, hogy a BKV működőképes tudjon maradni.

Demszky Gábor, Budapest főpolgármestere
A főpolgármester beszélt arról is, hogy a pártok közül csupán az SZDSZ támogatta a BKV vezetésének visszahívására tett indítványát. Az MSZP javaslata az volt, hogy a BKV- t ezentúl Ikvai-Szabó Imre főpolgármester-helyettes felügyelje, ezzel azonban a főpolgármester nem értett egyet. Azt is elmondta, hogy a városvezetés augusztus 26-ig kivizsgáltatja a végkielégítési ügyeket.
Arról a kérdésről, miszerint Hagyó Miklós kommunikációs tanácsadóját a BKV is foglalkoztatta, Demszky Gábor csak annyit mondott: bár még csak most értesült az esetről, helyteleníti az eljárást.
[Forrás: OrientPress Hírügynökség]
Budapest Online - bpn.hu