Demszky Gábor: Budapest liberális maradt – Budapest
Budapest - Demszky - Az ötödik csatáját megnyerő főpolgármester szerint Budapest a vandalizmus helyett ismét a béke fővárosa lett.
Budapest liberális város - kezdte beszédét legfőbb riválisának ezzel ellentétes megállapítására utalva Demszky Gábor, aki ötödik alkalommal győzött a budapesti főpolgármester-választáson. Ezért ötször mondott köszönetet. „Köszönöm azt, hogy visszaállították az utóbbi időben megrendült főváros képét, a vandalizmus helyett ismét a béke fővárosa lett Budapest. Nem utcai harcok, hanem a nyugati demokráciák fővárosa”- fogalmazott az szabad demokrata politikus, aki köszönetet mondott nem csupán saját szavazóinak, hanem azoknak is, akik riválisaira szavaztak.
Óriási dolognak tartom, hogy mint eddig is, most is itt volt a legnagyobb részvétel, fogalmazott Demszky, majd köszönetet mondott azért is, hogy - bár minimálisra csökkent – de megmaradt a fővárosi közgyűlésben az MSZP-SZDSZ koalíció többsége. „Köszönet azért, hogy többségünk lesz, ennek a többségnek köszönhetően Budapest a szabadság, a béke és a szolidaritás fővárosa marad”- fogalmazott a főpolgármester, hozzátéve hogy folytatják az építkezés politikáját együttműködve a Gyurcsány-kormánnyal.
A szabad demokraták listavezetője emlékeztette a hallgatóságot arra, hogy az áprilisban elért 12 százalékkal szemben pártja most 14 százalékot szerzett, s köszönetet mondott a szabad demokrata polgármestereknek: Weinek Leonárdnak, Gegesy Ferencnek és Csécsei Bélának.
www.budapest.hu - MCOnet
Demszky Gábor: Budapest liberális maradt – Budapest - Mondja el véleményét!
A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet Hungary: www.mconet.hu
Óriási dolognak tartom, hogy mint eddig is, most is itt volt a legnagyobb részvétel, fogalmazott Demszky, majd köszönetet mondott azért is, hogy - bár minimálisra csökkent – de megmaradt a fővárosi közgyűlésben az MSZP-SZDSZ koalíció többsége. „Köszönet azért, hogy többségünk lesz, ennek a többségnek köszönhetően Budapest a szabadság, a béke és a szolidaritás fővárosa marad”- fogalmazott a főpolgármester, hozzátéve hogy folytatják az építkezés politikáját együttműködve a Gyurcsány-kormánnyal.
A szabad demokraták listavezetője emlékeztette a hallgatóságot arra, hogy az áprilisban elért 12 százalékkal szemben pártja most 14 százalékot szerzett, s köszönetet mondott a szabad demokrata polgármestereknek: Weinek Leonárdnak, Gegesy Ferencnek és Csécsei Bélának.
www.budapest.hu - MCOnet
Demszky Gábor: Budapest liberális maradt – Budapest - Mondja el véleményét!
A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet Hungary: www.mconet.hu