Demszky Gábor: Átadták a Kvassy Jenő út új szakaszát - befejeződött az idei fővárosi útrekonstrukciós program - Budapest
Budapest - Végéhez ért az idei útfelújítási program, napokon belül az összes munkagép levonul a fővárosi utakról - jelentette be Demszky Gábor főpolgármester hétfőn a Kvassay Jenő út új szakaszának átadásán.
1995-ben a Lágymányosi híd ünnepélyes átadásakor mondtam, hogy az új átkelő megépítése sikertörténet, ami most az úgynevezett „Kvassay áttörés” megépülésével tovább folytatódik, hisz így végre teljessé vált a híd és a Könyves Kálmán körút térségének úthálózata - mondta a főpolgármester.
A Kvassay úti átöréssel, a Hungária-körgyűrű és a Kvassay út összekötésével egész Csepel és további három kerület közlekedése válik könnyebbé, egyszerűbbé. Eddig ugyanis a Könyves Kálmán körutat csak jelentős kerülővel lehetett megközelíteni Csepelről, így a környező utcákban nagy volt az átmenő forgalom és folyamatosan torlódások alakultak ki.
A beruházás a Tesco áruház építéséhez kapcsolódott. A kivitelezés 1 milliárdos költségét a bevásárlóközpont építtetője, az SWS 2003 Kft. állta - közölte Demszky Gábor.
A kétszer két sávos új útszakaszon kívül újraaszfaltozták a Soroksári út, a Gubacsi út és a Koppány utca kapcsolódó részeit, a Kvassay út Csepel felőli oldalát, valamint a csepeli Összekötő út egy szakaszát, ahol kerékpárút is épült.
A most befejeződött idei útfelújítási program minden budapesti kerületet, összesen 185 útszakaszt érintett, azaz 200 kilométer új aszfalt került az utakra. A Főváros 2006-ban a Gyurcsány-kormány támogatásával együtt 21,1 milliárd forintot költött a felújításokra. Ez azt jelenti, hogy a Főváros 12,3 milliárdot, míg a kormány 8,8 milliárdot fordított az útrekonstrukcióra.
2007-ben is folytatódnak az útfelújítások
A Podmaniczky Program keretében tavaly beindult útfelújítás-sorozat jövőre is folytatódik - hangsúlyozta a főpolgármester.
A Fővárosi Közgyűlés októberi ülésén döntött arról, hogy 2007-ben a főváros saját forrásból 8,5 milliárdot, a központi költségvetésből 7 milliárd forintot szán útfelújításra.
A jövő évi rekonstrukciónak köszönhetően 133 utcaszakasz újulhat meg, ami több mint másfél millió négyzetméter új aszfaltréteg terítésével jár. A tervezés és lebonyolítás - így a közbeszerzési eljárások is - már idén elindulnak. A Főváros, ahogy a korábbi években is, úgy most is pályázni fog a Regionális Fejlesztési Tanács támogatására.
Az útrekonstrukciók 2007-ben - ahogy idén is - mind a 23 kerületet érintik. A tervek szerint új aszfaltot kap jövőre többek közt a Hűvösvölgyi-, Budakeszi-, Szentmihályi-, Kamaraerdei út, valamint a Wesselényi-, Sánc-, Damjanich utca és a Hungária körút is.
A budapestiek támogatják az útfelújításokat
A fővárosiak értékelik az útfelújításokat, a munkálatok könnyen felejthető fennakadásokat okoznak, az eredménnyel elégedettek, és várják a folytatást: így foglalható össze a Podmaniczky Program 2006-os útfelújítás-sorozata alatt két hullámban, a Privy Council által elvégzett közvélemény-kutatás eredménye.
A február 27-28-án és október 3-5-én, 500-500 fős budapesti mintán, telefonon felvett adatok alapján megállapítható, hogy a fővárosiak lényegesen rosszabb közlekedési helyzetre számítottak, mint amilyet végül tapasztaltak, és úgy ítélik meg, megérte elviselni a közlekedési nehézségeket.
Az idei program legnagyobb sikere, hogy a budapestiek, túl azon, hogy üdvözlik a nagyszabású útfelújítás-sorozatot, annak eredményével, a budapesti úthálózat állapotával is érzékelhetően elégedettebbek. 2005 júniusában még a válaszadók 70 százaléka volt „nagyon elégedetlen”, amely arány 10 százalékponttal csökkent a 2005-ös útfelújítási program végére, idén októberre pedig 34 százalékra olvadt. 2006 februárjában, a fővárosiak még az utak állapotával voltak leginkább elégedetlenek, ezzel szemben októberre az útminőség megszűnt a fővárosiak legakutabb problémájának lenni: bár az ötfokú elégedettségi skálán a 2,1-es érték továbbra is elégedetlenséget jelez, a 0,5 pontos előrelépés jelentős javulást mutat.
A 2006-os program eredménye továbbá, hogy az elkészült felújítások minőségével is kifejezetten elégedettek a lakók. A fővárosiak örülnek a programnak, elviselik, sőt könnyen el is felejtik a kellemetlenségeket, az eredményekkel pedig elégedettek, és várják a folytatást. Úgy látják, hogy minden évben legalább ennyit, sőt sokkal több utat kellene felújítani, akkor is, ha ez fennakadásokat jelent a közlekedésben.
Az utak állapotát 5-ös skálán 2,1 értékelik a budapestiek, amely még mindig nagyon rossznak tekinthető. Ugyanakkor nőtt az egyetértés azon állítással kapcsolatban, hogy idén végre érezhető előrelépés történt az útfelújítások ügyében a városban.
Míg tavasszal - a tavalyi munkálatok kapcsán - még csak válaszadóink 47 százaléka értett ezzel egyet, addig ősszel, arányuk - az idei évre értelmezve a kérdést - már 56 százalékra bővült.
A budapestiek számára továbbra sem egyértelmű, mely utak vannak fővárosi, és melyek kerületi tulajdonban. A legnagyobb felelősséget az utak állapotáért a Fővárosi Önkormányzatnak tulajdonítják: a válaszadók 86 százaléka tartja a Fővárosi Önkormányzatot felelősnek az utak állapotáért.
Jelentősen megnőtt azonban azoknak az aránya, akik felismerik a kerületi önkormányzatok szerepét is, ősszel már válaszadóink négyötöde tartotta felelősnek az utak állapotáért a kerületi önkormányzatokat (is), szemben a februári 74 százalékkal.
www.budapest.hu - MCOnet
Demszky Gábor: Átadták a Kvassy Jenő út új szakaszát - befejeződött az idei fővárosi útrekonstrukciós program - Budapest - Mondja el véleményét!
A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet Hungary: www.mconet.hu
A Kvassay úti átöréssel, a Hungária-körgyűrű és a Kvassay út összekötésével egész Csepel és további három kerület közlekedése válik könnyebbé, egyszerűbbé. Eddig ugyanis a Könyves Kálmán körutat csak jelentős kerülővel lehetett megközelíteni Csepelről, így a környező utcákban nagy volt az átmenő forgalom és folyamatosan torlódások alakultak ki.
A beruházás a Tesco áruház építéséhez kapcsolódott. A kivitelezés 1 milliárdos költségét a bevásárlóközpont építtetője, az SWS 2003 Kft. állta - közölte Demszky Gábor.
A kétszer két sávos új útszakaszon kívül újraaszfaltozták a Soroksári út, a Gubacsi út és a Koppány utca kapcsolódó részeit, a Kvassay út Csepel felőli oldalát, valamint a csepeli Összekötő út egy szakaszát, ahol kerékpárút is épült.
A most befejeződött idei útfelújítási program minden budapesti kerületet, összesen 185 útszakaszt érintett, azaz 200 kilométer új aszfalt került az utakra. A Főváros 2006-ban a Gyurcsány-kormány támogatásával együtt 21,1 milliárd forintot költött a felújításokra. Ez azt jelenti, hogy a Főváros 12,3 milliárdot, míg a kormány 8,8 milliárdot fordított az útrekonstrukcióra.
2007-ben is folytatódnak az útfelújítások
A Podmaniczky Program keretében tavaly beindult útfelújítás-sorozat jövőre is folytatódik - hangsúlyozta a főpolgármester.
A Fővárosi Közgyűlés októberi ülésén döntött arról, hogy 2007-ben a főváros saját forrásból 8,5 milliárdot, a központi költségvetésből 7 milliárd forintot szán útfelújításra.
A jövő évi rekonstrukciónak köszönhetően 133 utcaszakasz újulhat meg, ami több mint másfél millió négyzetméter új aszfaltréteg terítésével jár. A tervezés és lebonyolítás - így a közbeszerzési eljárások is - már idén elindulnak. A Főváros, ahogy a korábbi években is, úgy most is pályázni fog a Regionális Fejlesztési Tanács támogatására.
Az útrekonstrukciók 2007-ben - ahogy idén is - mind a 23 kerületet érintik. A tervek szerint új aszfaltot kap jövőre többek közt a Hűvösvölgyi-, Budakeszi-, Szentmihályi-, Kamaraerdei út, valamint a Wesselényi-, Sánc-, Damjanich utca és a Hungária körút is.
A budapestiek támogatják az útfelújításokat
A fővárosiak értékelik az útfelújításokat, a munkálatok könnyen felejthető fennakadásokat okoznak, az eredménnyel elégedettek, és várják a folytatást: így foglalható össze a Podmaniczky Program 2006-os útfelújítás-sorozata alatt két hullámban, a Privy Council által elvégzett közvélemény-kutatás eredménye.
A február 27-28-án és október 3-5-én, 500-500 fős budapesti mintán, telefonon felvett adatok alapján megállapítható, hogy a fővárosiak lényegesen rosszabb közlekedési helyzetre számítottak, mint amilyet végül tapasztaltak, és úgy ítélik meg, megérte elviselni a közlekedési nehézségeket.
Az idei program legnagyobb sikere, hogy a budapestiek, túl azon, hogy üdvözlik a nagyszabású útfelújítás-sorozatot, annak eredményével, a budapesti úthálózat állapotával is érzékelhetően elégedettebbek. 2005 júniusában még a válaszadók 70 százaléka volt „nagyon elégedetlen”, amely arány 10 százalékponttal csökkent a 2005-ös útfelújítási program végére, idén októberre pedig 34 százalékra olvadt. 2006 februárjában, a fővárosiak még az utak állapotával voltak leginkább elégedetlenek, ezzel szemben októberre az útminőség megszűnt a fővárosiak legakutabb problémájának lenni: bár az ötfokú elégedettségi skálán a 2,1-es érték továbbra is elégedetlenséget jelez, a 0,5 pontos előrelépés jelentős javulást mutat.
A 2006-os program eredménye továbbá, hogy az elkészült felújítások minőségével is kifejezetten elégedettek a lakók. A fővárosiak örülnek a programnak, elviselik, sőt könnyen el is felejtik a kellemetlenségeket, az eredményekkel pedig elégedettek, és várják a folytatást. Úgy látják, hogy minden évben legalább ennyit, sőt sokkal több utat kellene felújítani, akkor is, ha ez fennakadásokat jelent a közlekedésben.
Az utak állapotát 5-ös skálán 2,1 értékelik a budapestiek, amely még mindig nagyon rossznak tekinthető. Ugyanakkor nőtt az egyetértés azon állítással kapcsolatban, hogy idén végre érezhető előrelépés történt az útfelújítások ügyében a városban.
Míg tavasszal - a tavalyi munkálatok kapcsán - még csak válaszadóink 47 százaléka értett ezzel egyet, addig ősszel, arányuk - az idei évre értelmezve a kérdést - már 56 százalékra bővült.
A budapestiek számára továbbra sem egyértelmű, mely utak vannak fővárosi, és melyek kerületi tulajdonban. A legnagyobb felelősséget az utak állapotáért a Fővárosi Önkormányzatnak tulajdonítják: a válaszadók 86 százaléka tartja a Fővárosi Önkormányzatot felelősnek az utak állapotáért.
Jelentősen megnőtt azonban azoknak az aránya, akik felismerik a kerületi önkormányzatok szerepét is, ősszel már válaszadóink négyötöde tartotta felelősnek az utak állapotáért a kerületi önkormányzatokat (is), szemben a februári 74 százalékkal.
www.budapest.hu - MCOnet
Demszky Gábor: Átadták a Kvassy Jenő út új szakaszát - befejeződött az idei fővárosi útrekonstrukciós program - Budapest - Mondja el véleményét!
A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet Hungary: www.mconet.hu