Demszky Gábor: A kormány és Budapest tartja magát a Budapest Szerződésben leírtakhoz - Budapest
Demszky - Budapest - Demszky Gábor és Gyurcsány Ferenc szerdai találkozójukon egyeztettek a főváros jövőjéről, azokról a fejlesztésekről, amelyeket Budapesten a kormány segítségével valósítanak meg 2010-ig.
A kormányfő és a városvezető eredetileg a Budapest Szerződésről tárgyalt volna, ám az elmúlt napok eseményei felülírták a terveket, így egyeztettek a zavargások miatt kialakult helyzetről is.
A kormány fejlesztési programjának egyik prioritása a Főváros – hangsúlyozta a miniszterelnök. – Nem lehet az országot Budapest nélkül fejleszteni és fordítva.

Gyurcsány szerint a kormány és a főváros vezetése továbbra is partnerek, és közös szándékuk, hogy a Budapest szerződésben foglaltakat betartsák.
Demszky Gábor ismertetése szerint hetek óta készültek erre a találkozóra, ahol arról is tárgyaltak, mit tartalmaz az ország Nemzeti Fejlesztési Programja a fővárosra vonatkozóan, illetve miként dolgozik majd együtt a kormány és Budapest.

- A két fél tartja magát a szerződésben leírtakhoz – szögezte le a főpolgármester. - Ezek szerint a következő, 2010-ig tartó időszakban kétszer annyi fejlesztés valósul meg, mint az elmúlt években.
Demszky szerint erre garanciát jelent az aláírt szerződés és Gyurcsány szava. A városvezető hangsúlyozta, hogy a miniszterelnököt a tettei alapján ítéli meg, és az elmúlt időszakban a kormány segítségével sok, jelentős beruházás valósult már meg, mint például az útfelújítások, a kórház- és iskola felújítások valamint a csepeli Központi Szennyvíztisztító beruházás megkezdése.
www.budapest.hu - MCOnet
Demszky Gábor: A kormány és Budapest tartja magát a Budapest Szerződésben leírtakhoz - Budapest - Mondja el véleményét!
A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet Hungary: www.mconet.hu
A kormány fejlesztési programjának egyik prioritása a Főváros – hangsúlyozta a miniszterelnök. – Nem lehet az országot Budapest nélkül fejleszteni és fordítva.

Gyurcsány szerint a kormány és a főváros vezetése továbbra is partnerek, és közös szándékuk, hogy a Budapest szerződésben foglaltakat betartsák.
Demszky Gábor ismertetése szerint hetek óta készültek erre a találkozóra, ahol arról is tárgyaltak, mit tartalmaz az ország Nemzeti Fejlesztési Programja a fővárosra vonatkozóan, illetve miként dolgozik majd együtt a kormány és Budapest.

- A két fél tartja magát a szerződésben leírtakhoz – szögezte le a főpolgármester. - Ezek szerint a következő, 2010-ig tartó időszakban kétszer annyi fejlesztés valósul meg, mint az elmúlt években.
Demszky szerint erre garanciát jelent az aláírt szerződés és Gyurcsány szava. A városvezető hangsúlyozta, hogy a miniszterelnököt a tettei alapján ítéli meg, és az elmúlt időszakban a kormány segítségével sok, jelentős beruházás valósult már meg, mint például az útfelújítások, a kórház- és iskola felújítások valamint a csepeli Központi Szennyvíztisztító beruházás megkezdése.
www.budapest.hu - MCOnet
Demszky Gábor: A kormány és Budapest tartja magát a Budapest Szerződésben leírtakhoz - Budapest - Mondja el véleményét!
A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet Hungary: www.mconet.hu