Demszky a Borfaluban erősíti a nemzetközi kapcsolatokat

Demszky Gábor főpolgármester a Borfalu rendezvényén is tovább erősíti a Horvátországhoz fűződő baráti kapcsolatokat.
395_20060819213942_784.jpg

A Felvonulási téren megrendezett Borfalu rendezvény főként a magyar bortermelők bemutatkozását hivatott elősegíteni. Akad azonban néhány külföldi vendég is a kínálat színesítése végett, mint például Zágráb bortermelői, akik pénteken vendégül látták Demszky Gábor főpolgármestert.

198_20060819213942_336.jpg

A Borfalu hagyományos piros sátorfedelei alatt került sor Demszky Gábor
főpolgármester, és Zágrábból érkezett horvát barátainak találkozójára.

514_20060819213942_953.jpg

A főpolgármester köszöntőjében elmondta, hogy nagyon sok kapcsolat köti össze a két országot. Ezek közül talán a legszorosabb kötelék a Horvátország és Magyarország között a tervezett futball EB, melynek 2012-es megrendezésére a két ország közösen pályázik.

554_20060819213942_478.jpg

A hivatalos köszöntőt, és a formális ajándékozást követően a találkozó magyar és horvát résztvevői kötetlen beszélgetést folytattak a poharakba töltött remek italok felett. Demszky Gábor mellett helyet foglalt az asztal mellett Milan Bundic, Zágráb főpolgármestere, Szergej Ratushniek ungvári, Amir Muzur opatijai és Gordan Mutkovic eszéki városvezető.

718_20060819213942_142.jpg

Demszky a Borfaluban erősíti a nemzetközi kapcsolatokat - Mondja el véleményét!

A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet Hungary: www.mconet.hu