Budapest – Járhatóak az utak, de vigyázzunk egymásra!
Budapest - A Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. vasárnap az éjszakai műszakban 68 téli célgéppel végzett síkosságmentesítést. Hajnalban a munkagépek visszatértek a főutakra, hidakra, hogy a lefagyásokat megszüntessék, biztosítsák a balesetmentes közlekedés feltételeit. Az utak jól járhatók - közölte a FKF Zrt.
A Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. tájékoztatása szerint a BKV valamennyi járata fennakadás nélkül elindult. A munkagépek hétfőn nappal tovább folytatják a mellékutak síkosságmentesítést
Ismét téli útviszonyok uralkodnak a fővárosban, melyek a közlekedés résztvevőitől - különösen a gépjárművezetőktől - fokozott körültekintést igényelnek. A FKF Zrt. felhívja a figyelmet, hogy a biztonságos közlekedés érdekében elengedhetetlen a téli gumik használata.
Továbbá arra kérik a magánház tulajdonosokat, a társasházak üzemeltetőit, hogy az ingatlanjaikhoz tartozó járdákat tisztítsák meg a hótól és síkosságmentesítsék a gyalogos belesetek elkerülése érdekében!.
[Forrás: OrientPress Hírügynökség]
MCOnet Budapest Online - budapest.mconet.biz
Szólj hozzá a Budapest fórumon!
Budapest linkajánló: budapestlink.mconet.biz
Küldjön egy képeslapot ismerősének Budapest városról!
A hír támogatója:
Weblap gyártás, Honlap készítés, Weblap menedzselés.
Pl.:Klíma DVD Hotel Autó Ingatlan Egészség Számítógép Kereső optimalizálás
Minden ami Internet -> MCOnet International - Magyarország: www.mconet.biz; www.mconet