BKV: július 1-jei jegyárváltozás

A Fővárosi Közgyűlés 2004. december 16-ai döntésének megfelelően a fővárosi közösségi közlekedés tarifáinak emelése 2005-ben is két lépcsőben valósul meg:
először 2005. január 1-jétől változtak a viteldíjak. Július 1-jétől pedig további 5%-kal növekednek.

A hamisítás elleni védelemmel ellátott jegyek továbbra is korlátlan ideig felhasználhatóak.

(Forrás:www.budapest.hu)