Biciklitárolót adott át a Fővárosi Önkormányzat Újpesten

Ingyenes biciklitárolót adott át a Fővárosi Önkormányzat - egyelőre kísérleti jellggel - az Újpest-Városkapu metrómegállónál.
Az egyéni közlekedés nehézségei miatt lakossági igény merült fel arra, hogy az autó helyett kerékpárral közlekedők számára lehetőséget teremtsenek a kerékpárok biztonságos tárolására az őrzött P+R parkolóban.

A lakossági igény kielégítésére a Fővárosi Önkormányzat - egyelőre kísérleti jelleggel - szerdán az Újpest-Városkapu metrómegállónál lévő P+R parkolóban kerékpár-tárolót adott át. Ennek használatát a kísérlet idején ingyenesen biztosítják.


(Forrás:www.budapest.hu)