Benyújtották a múlt évi zárszámadást

"A fővárosi önkormányzat hivatalvezetése elkészítette és benyújtotta a Fővárosi Közgyűlés csütörtöki ülésén megtárgyalandó múlt évi zárszámadását - közölték fővárosi koalíciós képviselők pénteken az MTI-vel.

Tájékoztatásuk szerint pénteken kapták meg a Fővárosi Közgyűlés csütörtöki ülésén szereplő 82 előterjesztést, köztük az önkormányzat elmúlt évi zárszámadását.

A zárszámadásból az is kiderül, hogy az elmúlt évi 382,9 milliárd forintos költségvetésből, a korábbi éveknél jóval többet, 27 milliárd forintot költöttek a mintegy 298 milliárd forintos adósság tőke- és kamattörlesztésére."

(Forrás:www.budapest.hu)