Beázik a felújított 2-es metró

"A kettes metró idén felújított szakaszán vannak ugyan vízcsöpögések, de ezeket a november 15-i határidőig elhárítja a kivitelező - közölte a MR kérdésére a BKV főmérnöke.

Molnár Gábor elmondta: a cél az, hogy a beszivárgó vizet elvezessék és az a berendezéseket ne károsítsa. A forgalomnak átadott szakaszt a BKV és a felújítást végző cég szakemberei folyamatosan felmérik és meghatározzák, milyen további munkákat kell elvégezni.

A műszaki átadás-átvétel november második felében kezdődik, addig van idő kijavítani az esetleges hibákat a kettes metró felújított szakaszán."

(Forrás:www.budapest.hu)