Az EDS regionális irodát nyitott Budapesten

"A regionális szolgáltató központ 8,5 millió dolláros beruházással épült.
Tegnap nyitotta meg Budapesten regionális pénzügyi és számviteli szolgáltató központját az EDS Magyarország. A megnyitón részt vevő Medgyessy Péter miniszterelnök elmondta: a kormány törekvése, hogy Magyarország logisztikai és szolgáltató központtá váljon Európában."

http://prohardver.hu