Az áfa-törvény miatt kevesebb jut a köztisztaságra
Budapest köztisztaságára az idén a tavalyival megegyező bruttó összeg, 5,2 milliárd forint jut, ám ebben az évben mintegy 700 millió forintnyi áfát már nem lehet visszaigényelni,
illetve a korábbi 12 helyett 15 százalékos áfa terheli a közterület-fenntartók által végzett tevékenységet - közölte Varga László, a Fővárosi Közterület-fenntartó Rt. vezérigazgató-helyettese Budapesten tartott sajtótájékoztatóján.
A vezérigazgató-helyettes szólt arról is, hogy a tavalyival megegyezően, 1 milliárd forintot fordíthatnak idén is útkarbantartásra. Megjegyezte: 38 ezer kátyú keletkezett január óta, s közülük mégy 4.900 vár kijavításra - írta az MTI.
Varga László közölte, a téli időszak kitolódása miatt egy hetet csúsznak a szokásos tavaszi várostakarítással, ezt a késedelmet azonban a következő hónapban ledolgozzák. Hozzátette: az rt. egy hét csúszással, a hét végén, az Erzsébet híd lemosásával, megkezdi a hidakon a tél nyomainak eltüntetését. Időben megtisztítják a március 15-i ünnepség helyszíneinek környezetét is.
A vezérigazgató-helyettes elmondta, az idei kerületi lomtalanításoknál figyelemmel lesznek arra is, hogy a programokkal zsúfolt időpontokban ne legyen sehol sem lomtalanítás. Így például az európai uniós csatlakozásunk napján, május 1-jén vagy az uniós választás idején.
A tavaly kijelölt 100 szelektív hulladékgyűjtő szigetet idén 250-nel bővítik, s környezetüket folyamatosan tisztítják.
A kátyúzási munkálatok várhatóan áprilistól erőteljesebbé válnak, amikor napi 100 tonnánál több aszfaltot használnak majd fel. Nagy felületű útjavítást hét helyen terveznek, közöttük például a Határ utat teljes hosszúságában újraaszfaltozzák. Az útburkolati jelek megújítására idén 200 millió forintot költhetnek - tájékoztatott Varga László.
Elmondta azt is, hogy a téli köztisztasági munkálatok jórészt január óta sokasodtak meg. Az idei télen eddig mintegy 80 centiméter hó esett a fővárosra, ahol 30 napon, utoljára március 9-én kellett jelentősebb síkosságmentesítést végeznie a vállalatnak. Beszámolója szerint a téli munka során gépekkel és kézi erővel összesen 130 ezer órán tisztították az utakat, amelyekre 39 ezer köbméternyi kemikáliát, homokot és sót szórtak.
Megemlítette, hogy a cég szeretné idén októberre lecserélni azt a maradék hét célgépét, amelyeknek nincs elektronikus vezérlésű sószóró berendezése. A vezérigazgató-helyettes szólt arról is, hogy a környezet védelmét fontos kérdésnek tartva, néhány helyen, például az Üllői úton, só helyet magnézium- és kalcium-kloridot használtak síkosságmentesítésre. E kísérlet eredményét egy hónapon belül értékelik a Közlekedéstudományi Intézet bevonásával.
Budapest Portál
A vezérigazgató-helyettes szólt arról is, hogy a tavalyival megegyezően, 1 milliárd forintot fordíthatnak idén is útkarbantartásra. Megjegyezte: 38 ezer kátyú keletkezett január óta, s közülük mégy 4.900 vár kijavításra - írta az MTI.
Varga László közölte, a téli időszak kitolódása miatt egy hetet csúsznak a szokásos tavaszi várostakarítással, ezt a késedelmet azonban a következő hónapban ledolgozzák. Hozzátette: az rt. egy hét csúszással, a hét végén, az Erzsébet híd lemosásával, megkezdi a hidakon a tél nyomainak eltüntetését. Időben megtisztítják a március 15-i ünnepség helyszíneinek környezetét is.
A vezérigazgató-helyettes elmondta, az idei kerületi lomtalanításoknál figyelemmel lesznek arra is, hogy a programokkal zsúfolt időpontokban ne legyen sehol sem lomtalanítás. Így például az európai uniós csatlakozásunk napján, május 1-jén vagy az uniós választás idején.
A tavaly kijelölt 100 szelektív hulladékgyűjtő szigetet idén 250-nel bővítik, s környezetüket folyamatosan tisztítják.
A kátyúzási munkálatok várhatóan áprilistól erőteljesebbé válnak, amikor napi 100 tonnánál több aszfaltot használnak majd fel. Nagy felületű útjavítást hét helyen terveznek, közöttük például a Határ utat teljes hosszúságában újraaszfaltozzák. Az útburkolati jelek megújítására idén 200 millió forintot költhetnek - tájékoztatott Varga László.
Elmondta azt is, hogy a téli köztisztasági munkálatok jórészt január óta sokasodtak meg. Az idei télen eddig mintegy 80 centiméter hó esett a fővárosra, ahol 30 napon, utoljára március 9-én kellett jelentősebb síkosságmentesítést végeznie a vállalatnak. Beszámolója szerint a téli munka során gépekkel és kézi erővel összesen 130 ezer órán tisztították az utakat, amelyekre 39 ezer köbméternyi kemikáliát, homokot és sót szórtak.
Megemlítette, hogy a cég szeretné idén októberre lecserélni azt a maradék hét célgépét, amelyeknek nincs elektronikus vezérlésű sószóró berendezése. A vezérigazgató-helyettes szólt arról is, hogy a környezet védelmét fontos kérdésnek tartva, néhány helyen, például az Üllői úton, só helyet magnézium- és kalcium-kloridot használtak síkosságmentesítésre. E kísérlet eredményét egy hónapon belül értékelik a Közlekedéstudományi Intézet bevonásával.
Budapest Portál