Átültették a kilátást zavaró nyírfákat
"Átültették azt a hat nyírfát, amelyek még kifejletlen lombjaikkal is eltakarták a Gellérthegy egyetlen ingyenes kilátójából nyíló panorámát.
A nyírfák szépek és egészségesek, ezért nem vágták ki őket, hanem szakszerűen áthelyezték őket az eddigi helyüktől 100-150 méterre.
A nyírfákat engedély nélkül, és szakszerű talaj előkészítés nélkül ültették, feltehetően azzal a szándékkal, hogy a panorámában gyönyörködni vágyó embereknek fel kelljen menniük a Citadellába. Itt már 400 forintot kell fizetni a látványért. "
(Forrás:www.budapest.hu)
A nyírfákat engedély nélkül, és szakszerű talaj előkészítés nélkül ültették, feltehetően azzal a szándékkal, hogy a panorámában gyönyörködni vágyó embereknek fel kelljen menniük a Citadellába. Itt már 400 forintot kell fizetni a látványért. "
(Forrás:www.budapest.hu)