Átadták a élelmiszer-biztonsági hivatal új irodáit

Az élelmiszerek biztonsága nemzetközi összefogást tesz szükségessé - mondta az egészségügyi miniszter, amikor Budapesten megnyitották a Magyar Élelmiszerbiztonsági Hivatal új irodáit.
Rácz Jenő a többi között hangsúlyozta, hogy meg kell határozni azt a folyamatot, amely a termeléstől a fogyasztásig végigkíséri az élelmiszer útját, és ezt az utat folyamatosan ellenőrizni is kell az Európai Unió szabályai szerint.


(Forrás:www.budapest.hu)