A taxiháború vége Ferihegyen
Átadja a drosztok üzemeltetésének jogát a főváros a Budapest Airportnak Ferihegyen.
A jövőben egyetlen taxitársaság szállítja majd az utasokat a repülőtérről a városba. A cél a szolgáltatás színvonalának emelése. Ferihegyről most is egy cég szállít, de minden szerződés nélkül; bár szerintük a szolgáltatásuk színvonalas és olcsó, a BA szerint a szolgáltatás jelenleg ellenőrizhetetlen.
A ferihegyi repülőtér taxis szolgáltatásának javítását célozza a fővárosi taxirendelet módosítása, amelyről csütörtökön szavaz a Fővárosi Közgyűlés. Ha a tervezetet a közgyűlés elfogadja, a „drosztrendeletként” ismert jogszabályt úgy módosítják, hogy a Ferihegy 1-es és 2-es terminálok előtti taxidrosztok kikerülnek a főváros kezeléséből.
A módosítás értelmében a főváros szerződést köt a repülőtereket üzemeltető Budapest Airport Zrt.-vel (BA), ezáltal a drosztok működtetése utóbbi kezébe kerül. „A BA lehetőséget kap arra, hogy saját kezébe vehesse a taxifronton való rendteremtést” – mondta a Hírszerzőnek Tiba Zsolt, Budapest főjegyzője. „A cég mai menedzsmentje a főváros régi törekvését támogatja” – tette hozzá.
Konfliktusok a drosztokért
„Ferihegyen a szolgáltatás keszekusza, színvonala ellenőrizhetetlen, rossz” – indokolta a rendelet módosítását Szollár Domokos, a BA szóvivője. A ferihegyi terminálok előtti drosztokat ugyanis egy cég, a Tourist Taxi gyakorlatilag évekkel ezelőtt elfoglalta. A taxisok között korábban konfliktusokat is okozott, hogy nem férhettek oda a taxiállomásokhoz. Ez ma már nem jellemző, de leginkább azért, mert a többi cég taxisai nem is próbálkoznak.
A tendert követően a terminálokból kiérkező utasokat egy – a pályázaton győztes – cég kocsijai szállíthatják. Ennek ellenére bárki, aki Ferihegyen száll le, bármilyen taxit hívhat, ugyanígy a városból is bármelyik társasággal megérkezhet Ferihegyre, nekik helyet kell biztosítani. A reptéri taxiforgalom nagy részét azonban a terminálok előtt várakozó kocsik bonyolítják.
Szollár Domokos a Hírszerzőnek elmondta: a ferihegyi utasforgalom 68 százaléka külföldi; ők nem ismerik a budapesti taxitársaságokat, így azokba a kocsikba ülnek be, amelyek a terminálok előtt várakoznak. A BA által május első-második hetében kiírandó pályázat feltételei közt szerepel majd többek között a taxitársaság járműparkjának kora, illetve a sofőrök nyelvtudása. „Minden sofőrt és minden autót ismerni fogunk, hogy a legmagasabb szolgáltatást tudjuk nyújtani” – mondta Szollár.
Emelt színvonal
A szóvivő ugyanakkor azt mondta: teljesíthető feltételekkel írják ki a pályázatot annak érdekében, hogy azon minél több cég indulhasson. A tendert a BA eredetileg április elején akarta kiírni, kilenc nagy taxitársaság azonban „bejelentkezett” egyeztetésre a cégnél. Szollár szerint a taxisoknak az új rendszer elvével nem volt bajuk, inkább gyakorlati kérdésekkel fordultak a BA-hoz. A ferihegyi repülőteret működtető cég az új rendszert július elsejével akarja elindítani.
Garamszegi Miklós, a Főtaxi vezérigazgatója lapunknak elmondta: az idegen nyelven (elsősorban angolul) beszélő sofőrök és a fiatal autók igénye a BA részéről érthető és jogos. A gondot az jelenti, hogy a Budapest Airport az árakat is meg akarja szabni. Garamszegi szerint „az emelt szintű szolgáltatás a jelenlegi árakból nem hozható ki”. A ferihegyi repülőtérről a taxik – cégektől függően – Pest belvárosába 4000-4500 forintért, Budára 4300-4800 forintért szállítják az utasokat.
„Öt év alatt annyi utaspanaszunk volt, mint más cégeknek egy nap alatt” – mondta a Hírszerzőnek az ügyben talán leginkább érintett cég, a Tourist Taxi ügyvezető igazgatója. Szakál József hozzátette: utasaik elégedettek, korrekt árakkal dolgoznak. „Olcsóbbak az autóink, mint a városiak.”
„A miénk Európában a legjobban működő rendszer. Minden autónkról tudjuk, hol van, kit szállít, hova megy. Ezt bárki elismeri” – mondta Szakál József. A ferihegyi fuvarozást végző taxitársaság igazgatója úgy fogalmazott: jó a kapcsolatuk a többi társasággal, a parkolási lehetőséget is megosztották velük.
Tiba Zsolt főjegyző lapunknak elmondta: a rendeletmódosítás szerint a pályázatot öt év múlva újra ki kell írni, függetlenül attól, hogy az idén kiválasztott szolgáltató beválik-e. A főváros és a BA közötti, a drosztok üzemeltetéséről szóló szerződést az előbbi – indokolt esetben persze – felbonthatja. A rendeletmódosítást egyébként a Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara és a versenyhivatal is támogatja.
(Forrás:www.budapest.hu)
A ferihegyi repülőtér taxis szolgáltatásának javítását célozza a fővárosi taxirendelet módosítása, amelyről csütörtökön szavaz a Fővárosi Közgyűlés. Ha a tervezetet a közgyűlés elfogadja, a „drosztrendeletként” ismert jogszabályt úgy módosítják, hogy a Ferihegy 1-es és 2-es terminálok előtti taxidrosztok kikerülnek a főváros kezeléséből.
A módosítás értelmében a főváros szerződést köt a repülőtereket üzemeltető Budapest Airport Zrt.-vel (BA), ezáltal a drosztok működtetése utóbbi kezébe kerül. „A BA lehetőséget kap arra, hogy saját kezébe vehesse a taxifronton való rendteremtést” – mondta a Hírszerzőnek Tiba Zsolt, Budapest főjegyzője. „A cég mai menedzsmentje a főváros régi törekvését támogatja” – tette hozzá.
Konfliktusok a drosztokért
„Ferihegyen a szolgáltatás keszekusza, színvonala ellenőrizhetetlen, rossz” – indokolta a rendelet módosítását Szollár Domokos, a BA szóvivője. A ferihegyi terminálok előtti drosztokat ugyanis egy cég, a Tourist Taxi gyakorlatilag évekkel ezelőtt elfoglalta. A taxisok között korábban konfliktusokat is okozott, hogy nem férhettek oda a taxiállomásokhoz. Ez ma már nem jellemző, de leginkább azért, mert a többi cég taxisai nem is próbálkoznak.
A tendert követően a terminálokból kiérkező utasokat egy – a pályázaton győztes – cég kocsijai szállíthatják. Ennek ellenére bárki, aki Ferihegyen száll le, bármilyen taxit hívhat, ugyanígy a városból is bármelyik társasággal megérkezhet Ferihegyre, nekik helyet kell biztosítani. A reptéri taxiforgalom nagy részét azonban a terminálok előtt várakozó kocsik bonyolítják.
Szollár Domokos a Hírszerzőnek elmondta: a ferihegyi utasforgalom 68 százaléka külföldi; ők nem ismerik a budapesti taxitársaságokat, így azokba a kocsikba ülnek be, amelyek a terminálok előtt várakoznak. A BA által május első-második hetében kiírandó pályázat feltételei közt szerepel majd többek között a taxitársaság járműparkjának kora, illetve a sofőrök nyelvtudása. „Minden sofőrt és minden autót ismerni fogunk, hogy a legmagasabb szolgáltatást tudjuk nyújtani” – mondta Szollár.
Emelt színvonal
A szóvivő ugyanakkor azt mondta: teljesíthető feltételekkel írják ki a pályázatot annak érdekében, hogy azon minél több cég indulhasson. A tendert a BA eredetileg április elején akarta kiírni, kilenc nagy taxitársaság azonban „bejelentkezett” egyeztetésre a cégnél. Szollár szerint a taxisoknak az új rendszer elvével nem volt bajuk, inkább gyakorlati kérdésekkel fordultak a BA-hoz. A ferihegyi repülőteret működtető cég az új rendszert július elsejével akarja elindítani.
Garamszegi Miklós, a Főtaxi vezérigazgatója lapunknak elmondta: az idegen nyelven (elsősorban angolul) beszélő sofőrök és a fiatal autók igénye a BA részéről érthető és jogos. A gondot az jelenti, hogy a Budapest Airport az árakat is meg akarja szabni. Garamszegi szerint „az emelt szintű szolgáltatás a jelenlegi árakból nem hozható ki”. A ferihegyi repülőtérről a taxik – cégektől függően – Pest belvárosába 4000-4500 forintért, Budára 4300-4800 forintért szállítják az utasokat.
„Öt év alatt annyi utaspanaszunk volt, mint más cégeknek egy nap alatt” – mondta a Hírszerzőnek az ügyben talán leginkább érintett cég, a Tourist Taxi ügyvezető igazgatója. Szakál József hozzátette: utasaik elégedettek, korrekt árakkal dolgoznak. „Olcsóbbak az autóink, mint a városiak.”
„A miénk Európában a legjobban működő rendszer. Minden autónkról tudjuk, hol van, kit szállít, hova megy. Ezt bárki elismeri” – mondta Szakál József. A ferihegyi fuvarozást végző taxitársaság igazgatója úgy fogalmazott: jó a kapcsolatuk a többi társasággal, a parkolási lehetőséget is megosztották velük.
Tiba Zsolt főjegyző lapunknak elmondta: a rendeletmódosítás szerint a pályázatot öt év múlva újra ki kell írni, függetlenül attól, hogy az idén kiválasztott szolgáltató beválik-e. A főváros és a BA közötti, a drosztok üzemeltetéséről szóló szerződést az előbbi – indokolt esetben persze – felbonthatja. A rendeletmódosítást egyébként a Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara és a versenyhivatal is támogatja.
(Forrás:www.budapest.hu)