A Kontroll sztárjai kérték a bérletet a Deák téri metróállomáson - Budapest
Budapest - A Kontroll sztárjai kérték a bérletet a Deák téri metróállomáson.
Április 1-je alkalmából a Kontroll című film szereplői kérték felmutatásra a jegyeket és bérleteket a Deák téri metróállomáson vasárnap délelőtt 10 és 12 óra között - a becsületes utazók megkapták a „Tökéletes utas" címet, a bliccelők pedig kivételesen megúszták az ellenőrzést.
A nagy sikert aratott filmben Mucsi Zoltán, Pindroch Csaba, Badár Sándor, Nagy Zsolt és Csányi Sándor egy metróellenőr csapat tagjait alakították. A BKV Zrt. felkérésére vasárnap újra karszalagot húztak és emléklappal jutalmazták az érvényes jegyet vagy bérletet felmutató utasokat.
Az akcióban részt vett Hagyó Miklós városüzemeltetésért felelős szocialista főpolgármester-helyettes is. Az MTI-nek elmondta: szeretnék közelebb vinni az ellenőr személyét az utazóközönséghez, hogy a színvonalas közösségi közlekedés és a fizető utasok védelme érdekében közös erővel szorítsák vissza a bliccelést.
Szakértői mérések alapján legalább húsz százalékra tehető az érvényes jegy vagy bérlet nélkül utazók aránya, a vállalat ezért március elejétől minden eddiginél szigorúbban lép fel a bliccelők ellen. Hagyó Miklós elmondta: a becsületes utazók „nagyon jól fogadták" a fokozott ellenőrzést, amelynek hatására a metrón már naponta „32-36 ezerrel többen vesznek szakasz-, vagy vonaljegyet."
www.budapest.hu - MCOnet
Budapest linkajánló: budapestlink.mconet.biz
Képeslapküldő – Budapest : Küldjön képeslapot ismerősének!
A Kontroll sztárjai kérték a bérletet a Deák téri metróállomáson - Budapest - Mondja el véleményét a Budapest fórumon!
A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet
International - Magyarország: magyarorszag.mconet.biz
A nagy sikert aratott filmben Mucsi Zoltán, Pindroch Csaba, Badár Sándor, Nagy Zsolt és Csányi Sándor egy metróellenőr csapat tagjait alakították. A BKV Zrt. felkérésére vasárnap újra karszalagot húztak és emléklappal jutalmazták az érvényes jegyet vagy bérletet felmutató utasokat.
Az akcióban részt vett Hagyó Miklós városüzemeltetésért felelős szocialista főpolgármester-helyettes is. Az MTI-nek elmondta: szeretnék közelebb vinni az ellenőr személyét az utazóközönséghez, hogy a színvonalas közösségi közlekedés és a fizető utasok védelme érdekében közös erővel szorítsák vissza a bliccelést.
Szakértői mérések alapján legalább húsz százalékra tehető az érvényes jegy vagy bérlet nélkül utazók aránya, a vállalat ezért március elejétől minden eddiginél szigorúbban lép fel a bliccelők ellen. Hagyó Miklós elmondta: a becsületes utazók „nagyon jól fogadták" a fokozott ellenőrzést, amelynek hatására a metrón már naponta „32-36 ezerrel többen vesznek szakasz-, vagy vonaljegyet."
www.budapest.hu - MCOnet
Budapest linkajánló: budapestlink.mconet.biz
Képeslapküldő – Budapest : Küldjön képeslapot ismerősének!
A Kontroll sztárjai kérték a bérletet a Deák téri metróállomáson - Budapest - Mondja el véleményét a Budapest fórumon!
A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet
International - Magyarország: magyarorszag.mconet.biz