A Gyermek Segélytelefonok Világszövetsége Budapesten tanácskozik

Február 9. és 12. között Budapesten tartja európai regionális konferenciáját a Gyermek Segélytelefonok Világszövetsége.
A tanácskozáson 30 tagország csaknem 40 gyermek-segélytelefon szolgálatának képviselői vesznek részt - közölte Kerpel Éva, a világszövetség európai regionális vezetőségének képviselője.


A budapesti tanácskozáson a működés anyagi fedezetének megszerzéséről, továbbá az Európai Unió és az európai regionális szervezet közös ügyeiről lesz szó elsősorban - mondta el Kerpel Éva, aki a 2003-ban alakult magyar Kék Vonal Gyermek és Ifjúsági Telefonszolgálatnál végzett munkája elismeréseként kapta jelenlegi megbízatását.

(Forrás:www.budapest.hu)