„Kisebb zajt és tisztább levegőt Ferihegynél!"
Kevesebb zajt és tisztább levegőt Ferihegy környékén – ezt szeretnék elérni a Légtér Munkacsoport nevű civil szervezet tagjai.
A csoport teljes éjszakai repülési tilalmat szorgalmaz, és azt szeretnék, hogy a repülőtér bővítése ne növelje a zajt és a kerozinszennyezést.
Ami jó a gazdaságnak, az nem mindig jó a lakosságnak. A Légtér Munkacsoport becslése szerint egymillió embert érint, pontosabban zavar a májusban megváltozott légiforgalmi rend a fővárosban és környékén. Májustól egy óra alatt 40 gép, korábban ugyanennyi idő alatt csak 24 gép fordult meg Budapest fölött.
A megnövekedett forgalom a gazdaságnak természetesen jó, viszont zajjal és kerozinnal szennyezi a környezetet. Az érintett lakók egyre türelmetlenebbek. Azt szeretnék, ha visszaállna a korábbi légiforgalmi rend. Ezért a minisztériumokat kérik, hogy jogszabályokkal oldják meg a közlekedési szabálysértések ügyét, a zaj és a légszennyezés kérdését.
A Budapest Airport privatizációja miatt az érintettek attól tartanak, hogy a várható fejlesztések még nagyobb forgalommal, még több környezeti és zajártalommal járnak majd. Az egyik felszólaló szerint még a privatizációs szerződés aláírása előtt kellene rendezni a légiforgalmi helyzetet.
A Légtér Munkacsoport azt szeretné, ha teljes éjszakai repülési tilalmat vezetnének be, beleértve az éjszakai katonai repülőgépeket is, illetve ha a cargo szállítmányok nem Ferihegyre érkeznének, és ha a zajszint mérésére új, speciális szabványt dolgoznának ki.
(Forrás:www.radio.hu)
Ami jó a gazdaságnak, az nem mindig jó a lakosságnak. A Légtér Munkacsoport becslése szerint egymillió embert érint, pontosabban zavar a májusban megváltozott légiforgalmi rend a fővárosban és környékén. Májustól egy óra alatt 40 gép, korábban ugyanennyi idő alatt csak 24 gép fordult meg Budapest fölött.
A megnövekedett forgalom a gazdaságnak természetesen jó, viszont zajjal és kerozinnal szennyezi a környezetet. Az érintett lakók egyre türelmetlenebbek. Azt szeretnék, ha visszaállna a korábbi légiforgalmi rend. Ezért a minisztériumokat kérik, hogy jogszabályokkal oldják meg a közlekedési szabálysértések ügyét, a zaj és a légszennyezés kérdését.
A Budapest Airport privatizációja miatt az érintettek attól tartanak, hogy a várható fejlesztések még nagyobb forgalommal, még több környezeti és zajártalommal járnak majd. Az egyik felszólaló szerint még a privatizációs szerződés aláírása előtt kellene rendezni a légiforgalmi helyzetet.
A Légtér Munkacsoport azt szeretné, ha teljes éjszakai repülési tilalmat vezetnének be, beleértve az éjszakai katonai repülőgépeket is, illetve ha a cargo szállítmányok nem Ferihegyre érkeznének, és ha a zajszint mérésére új, speciális szabványt dolgoznának ki.
(Forrás:www.radio.hu)